Historia skarpetek Luna

Jak to się wszystko zaczeło

Była jesień 2021, kiedy poszukiwałam innowacyjnego prezentu świątecznego dla moich rodziców. Podczas spaceru po lesie wpadłam na świetny pomysł wydrukowania naszej psiej przyjaciółki Luny na bawełnianych skarpetkach. Moi rodzice byli zachwyceni prezentem i byli bardzo szczęśliwi, gdy zobaczyli Lunę na skarpetkach.

Wielu moich bliskich było zachwyconych skarpetkami, ponieważ było to coś zupełnie nowego, czego nigdy wcześniej nie widzieli. Oni też chcieli coś wyjątkowego, takiego jak to. Ciągle o to pytali.

Na początku wycinałam i drukowałam wszystkie skarpetki z pomocą kilku przyjaciół w moim salonie w Berlinie. Sąsiedzi byli zdumieni resztkami tekstyliów na korytarzu. Właściciele sklepów z rękodziełem zastanawiali się, dlaczego gromadzę tony nici do szycia... Brzmi szalenie, prawda?

Brzmi szalenie, prawda?

Hungrige Tiere aus dem Tierheim

1 zakup = 1 posiłek

dla zwierząt w schronisku

Dbamy o dobro wszystkich zwierząt, tak samo jak Ty. Dlatego od samego początku postanowiliśmy, że dzięki naszym produktom umożliwimy innym zwierzętom lepsze życie. Przy każdym zamówieniu przekazujemy jeden posiłek dla potrzebujących zwierząt w schroniskach.

Niemiecka jakość tekstyliów

Najwyższa jakość

Aby sprostać naszym wysokim wymaganiom względem jakości i wzornictwa, wszystkie skarpetki produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych, opracowanych przez nas procesów drukarskich.

Materiały ekologiczne

zrównoważony rozwój

Luna Socks powstało przede wszystkim po to, by dawać radość miłośnikom zwierząt. Ale myślimy także o środowisku: jako niemiecka firma produkujemy wszystkie produkty w Europie, a materiały takie jak bawełna na skarpetki również pochodzą z Europy. Oznacza to, że trasy transportowe są możliwie jak najkrótsze. Luna Socks chce do 2024 roku być całkowicie neutralne klimatycznie.

Dołącz do innych miłośników psów

Porozmawiajmy ze sobą

Porozmawiajmy ze sobą. Nasza grupa Luna Socks na Facebooku to miejsce spotkań dla wszystkich miłośników psów. Tutaj możesz zadawać pytania, otrzymywać wskazówki i przekazywać je dalej. Pierwszych 500 członków otrzyma drobny upominek, warto więc zaangażować się jak najwcześniej.

Życzymy Twojemu psu długiego i szczęśliwego życia.